Festészet a könyvtárban

2019. március 18-án és 19-én az elemi tagozatos diákok a festés művészetével ismerkedtek. Kóti Regina iskolánk könyvtárában tartott hangulatos programja elvarázsolta a gyerekeket, hiszen különböző érdekes, mutatós, ám nagyon egyszerű technikákat csempészett be a tevékenységébe.

 

Regina városunk egyik aktív önkéntese, aki nem csak technikákat mutatott a gyerekeknek, hanem beszélgettek a színskáláról, a különböző ecset típusokról, felelevenítették a hideg és meleg színeket illetve a festészetben használt színneveket, mint az okker, kobaltkék, barackvirágszín, pink vagy bíbor.

 

Elsőre a gyerekek azt gondolták, hogy az elvégzendő feladat túlságosan nehéz lesz számukra, de mindenki örömmel tapasztalta a haladást a kész produktum felé, így nagyon szép alkotások születtek. Köszönjük Reginának az emlékezetes foglalkozást!

 

fest w

fest w

fest w

fest w

fest w

 

 

Partnereink

fp

elka i