Szárnyaltunk...

Ebben a tanévben is szárnyra kelt kisdiákjaink kíváncsisága, tudásvágya, ezért több mint negyvenen neveztek be az ötfordulós országos Szárnyas versenyekre.
A Mesék- , a Szavak- , a Számok -és a Szelek szárnyán utaztak novembertől márciusig a versenyzők.
A kapott feladatsorok évfolyamonként bővültek, céljuk nem a tananyag elsajátításának az ellenőrzése volt, hanem a szövegértés, szókincsbővítés, helyesírás, az irodalom megszerettetése, Földünk élővilágának a megismertetése, a logikus gondolkodás fejlesztése, az érdeklődés felkeltése játékos feladatokon keresztül, próbára téve a gyerekek kitartását, szorgalmát, következetességét, pontosságát.
Büszkék vagyunk próbatevőinkre, mert minden hónapban mind a 60 versenylap kódlapját postázni tudtuk a javító bizottságnak, aki összesítette a beküldött jó válaszokat és a megmérettetés végén jutalmazta az elért eredményeket.
A nagyon jól teljesítő tanulókat arany-, ezüst- vagy bronz éremmel, valamint oklevéllel jutalmazták. A jól teljesítő tanulók eredményeit pedig emléklappal ismerték el a szervezők.

 

A megmérettetésre beneveztek a következő tanulók:

 

Mesék szárnyán

  • 1. Derzsi Laura II. o
  • 2. Forgács Botond III. o
  • 3. Gagyi Tekla- Andrea III. o
  • 4. Lőrincz Nikolett III. o
  • 5. Murvai Zoltán III. o
  • 6. Szali Ábel III. o
  • 7. Demeter Örs- Lehel IV. o
  • 8. Gáll Dávid-Attila IV. o
  • 9. Jakab Tímea IV. o
  • 10. Jártó Norbert IV. o
  • 11. Kis Eszter- Beatrix IV. o
  • 12. Lőrinczi Nóra IV. o
  • 13. Szabó Ágota IV. o
  • 14 Tarkó Nimród IV. o

 

Számok szárnyán

  • 1. Antal Gabriella Génia I.o
  • 2. Biró Petra Brigitta I.o
  • 3. Demeter Dóra I.o
  • 4. Fodor Dávid I.o
  • 5. Gircsó Evelin I.o
  • 6. Kristán Zsófia I.o
  • 7. Lőrinczi Bíborka I.o
  • 8. Murzán Anasztázia I.o
  • 9. Orbán Szabolcs Attila I.o
  • 10. Szilágyi Melisza I.o
  • 11. Bartos Iringó II.o
  • 12. Bartos Petra II.o
  • 13. Nagy Zsuzsánna II.o
  • 14. Nyárádi Ádám II.o
  • 15. Orbán Péter II.o
  • 16. Pálffy Bence II.o
  • 17. Szengyörgyi Krisztina II.o
  • 18. Forgács Botond III.o
  • 19. Gagyi Tekla- Andrea III.o
  • 20. Izsák Roland III.o
  • 21. Lőrincz Nikolett III.o
  • 22. Murvai Zoltán III.o
  • 23. Szali Ábel III.o
  • 24. Demeter Örs- Lehel IV.o
  • 25. Fodor Hanna IV.o
  • 26. Orbán Lívia- Klaudia IV.o
  • 27 Szabó Ágota IV.o

Szavak szárnyán

  • 1. Gircsó Evelin I.o
  • 2. Lőrinczi Bíborka I.o
  • 3. Magyari Anita II.o
  • 4. Szengyörgyi Norbert II.o
  • 5. Forgács Botond III.o
  • 6. Gagyi Tekla- Andrea III.o
  • 7. Lőrincz Nikolett III.o
  • 8. Murvai Zoltán III.o
  • 9. Fodor Hanna IV.o
  • 10 Orbán Lívia- Klaudia IV.o

 

Szelek szárnyán

  • 1. Balás Zalán II.o
  • 2. Hegyi Boglárka II.o
  • 3. Hegyi Timea II.o
  • 4. Magyari Kriszta II.o
  • 5. Forgács Botond III.o
  • 6. Gagyi Tekla- Andrea III.o
  • 7. Lőrincz Nikolett III.o
  • 8. Murvai Zoltán III.o
  • 9 Kiss Eszter- Beatrix IV.o

 

Az öt forduló kitartó munkája után az alábbi eredmények születtek:

 

Mesék szárnyán

 

Aranyérem:

  • Gagyi Tekla- Andrea III. o
  • Lőrincz Nikolett III. o
  • Murvai Zoltán III. o
  • Jártó Norbert IV. o

Ezüstérem:

  • Tarkó Nimród IV. o

 

Emléklap:

  • Derzsi Laura II. o
  • Forgács Botond III. o
  • Szali Ábel III. o
  • Demeter Örs- Lehel IV. o
  • Gáll Dávid-Attila IV. o
  • Jakab Tímea IV. o
  • Kis Eszter- Beatrix IV. o
  • Lőrinczi Nóra IV. o
  • Szabó Ágota IV. o

 

Szavak szárnyán

 

Aranyérem:

  • Gagyi Tekla- Andrea III.o
  • Lőrincz Nikolett III.o

 

Ezüstérem:

  • Magyari Anita II.o
  • Szengyörgyi Norbert II.o
  • Forgács Botond III.o
  • Murvai Zoltán III.o

 

Emléklap:

  • Gircsó Evelin I.o
  • Lőrinczi Bíborka I.o
  • Fodor Hanna IV.o
  • Orbán Lívia- Klaudia IV.o

Számok szárnyán

 

Aranyérem:

  • Fodor Dávid I.o
  • Bartos Iringó II.o
  • Bartos Petra II.o
  • Forgács Botond III.o
  • Gagyi Tekla- Andrea III.o
  • Lőrincz Nikolett III.o

Ezüstérem:

  • Lőrinczi Bíborka I.o
  • Nagy Zsuzsánna II.o
  • Nyárádi Ádám II.o
  • Pálffy Bence II.o
  • Szengyörgyi Krisztina II.o
  • Szali Ábel III.o

Emléklap:

  • Antal Gabriella Génia I.o
  • Biró Petra Brigitta I.o
  • Demeter Dóra I.o
  • Gircsó Evelin I.o
  • Kristán Zsófia I.o
  • Murzán Anasztázia I.o
  • Orbán Szabolcs Attila I.o
  • Szilágyi Melisza I.o
  • Orbán Péter II.o
  • Izsák Roland III.o
  • Murvai Zoltán III.o
  • Demeter Örs- Lehel IV.o
  • Fodor Hanna IV.o
  • Orbán Lívia- Klaudia IV.o
  • Szabó Ágota IV.o

Szelek szárnyán

 

Aranyérem:

  • Forgács Botond III.o
  • Gagyi Tekla- Andrea III.o
  • Lőrincz Nikolett III.o
  • Murvai Zoltán III.o

Emléklap:

  • Balás Zalán II.o
  • Hegyi Boglárka II.o
  • Hegyi Timea II.o
  • Magyari Kriszta II.o
  • Kiss Eszter- Beatrix IV.o

 

szarny

Partnereink

fp

elka i