Versenyeztünk :)

Kisdiákjaink kíváncsisága, tudásvágya az idén is szárnyra kelt,ezért több mint ötvenen neveztek be a közkedvelt ötfordulós országos levelező versenyre, amelyet a Piticot alapítvány hírdetett meg.

 

A Mesék- , a Szavak-,a Számok- és a Szelek szárnyán kamatoztatták ismereteiket és szereztek újakat novembertől márciusig a versenyzők.
Büszkék vagyunk próbatevőinkre, mert minden hónapban sikerült a versenylapok kódlapjait időben továbbítaní a javító bizottságnak, aki értékelte és összesítette a beküldött válaszokat.
Az öt forduló alatt hibátlanul teljesítő tanulókat, aranyéremmel, a nagyon jó pontszámot elért tanulókat ezüst- vagy bronzéremmel, valamint oklevéllel jutalmazták A jól teljesítő tanulók eredményeit pedig emléklappal ismerték el a szervezők.

 

A kitartó munka eredménye:

 

Mesék szárnyán

Aranyérem:

  • Zakariás Demeter Kitty III. o.

Emléklap:

  • Bertalan Vivien II. o.
  • Zakariás Adrienn III.o.

 

Szavak szárnyán

Aranyérem:

  • Botos Evelin Yvette I.o.
  • Farkas Kincső I.o.

Ezüstérem:

  • Vass Laura I.o.

Emléklap:

  • Domokos Sára I.o.
  • Kövecsi Beáta I.o.
  • Lőrincz Jázmin I.o.
  • Tekeres Zétény- Vince I.o.
  • Bertalan Vivien II.o.
  • Derzsi Zalán II.o.
  • Kolumbán Kata II.o.

 

Számok szárnyán

Aranyérem:

  • Botos Evelin- Yvette I.o.
  • Farkas Kincső I.o.
  • Fórika Tamás- Zsolt I.o..
  • Magyari Tamás I.o.
  • Panov Esther I.o.
  • Kiss Tamás II.o.
  • László Csaba II.o.
  • Demeter Csongor III.o.
  • Király Csaba III.o.

Ezüstérem:

  • Bokor Zsófia I.o.
  • Demeter Albert- Bence I.o.
  • Kapitány Trisztán I.o.
  • Szász Dávid II.o.

Emléklap:

  • Domokos Sára I.o.
  • Gliga Emőke I.o.
  • Kövecsi Beáta I.o.
  • Lőrincz Jázmin I.o.
  • Péter Abigél I.o.
  • Tekeres Zétény- Vince I.o.
  • Vass Laura I.o.
  • Derzsi Zalán-Attila II.o.
  • Ficzus Dávid II.o.
  • Király Bálint II.o.
  • Zsidó Apor II.o.
  • Zsidó Orsolya II.o.
  • Balázs Mátyás III.o.
  • Bokor Norbert III.o.
  • Csíki Attila Barna III.o.
  • Jánosi Botond III.o.
  • Karamán Bálint III.o.
  • Lőrinczi Sabina III.o.
  • Molnos Szandra Janka III.o.
  • Varró Andrea III.o.

 

Szelek szárnyán

  • Aranyérem:
  • Kolumbán Kata II.o.

Ezüstérem:

  • Bertalan Vivien II.o.
  • Király Balint II.o.

Emléklap:

  • Fodor-Birtalan Beáta II.o.
  • Zsidó Orsolya II.o.
  • Demeter Csongor III.o.

 

Gratulálunk mindenkinek!
Nagyon büszkék vagyunk rátok!

Partnereink

fp

elka i