Kedves diákok! Tisztelt szülők!

 

  Jó hírünk van:  az oktatási intézményekre számolt mai fertőzési arány alapján Székelykeresztúr a zöld forgatókönyv alá tartozik, így holnaptól, május 5-7. között - a végzős osztályok kivételével - minden diák fizikai jelenlétével folytatjuk az iskolát.  

 

Köszönjük az együttműködést, találkozunk holnap reggel.

Erasmus akkreditáció 2021-2027

Sikeresen pályázott iskolánk a 2021 – 2027-es időszakra meghirdetett Erasmus akkreditációra, melynek következtében könnyíttett eljárás révén juthat pénzforrásokhoz nemzetközi mobilitás-projektek lebonyolítására. A múlt év októberében benyújtott pályázatunkban bemutattuk iskolánk hátterét, különös tekintettel azokra a szükségletekre, melyekre a pályázati programok megoldást kínálhatnak, és ennek megfelelően összeállítottuk a hosszútávú Erasmus tervet.

 

Az akkreditáció lehetővé teszi munkatársaink és diákjaink nemzetközi tapasztalatcseréken, képzéseken való részvételét, illetve intézményünk nemzetközi kapcsolatainak bővítését.

 

Az elkövetkező 5 évben 60 tanuló és 24 pedagógus egyéni, illetve csoportos mobilitására kerül sor, melynek révén új tanulási – tanítási módszereket sajátíthatnak el, gyarapíthatják idegennyelv-ismereteiket és fejleszthetik személyes és szociális kompetenciáikat nemcsak saját maguk, hanem egész intézményünk és közösségünk javára.

 

erasmus plus

Partnereink

fp

elka i